Co je nového v UniCall?

Nový projekt v běhu!

2015-05-20

Právě proběhla testovací kampaň pro jednání obchodních zástupců předních společností na polském trhu s LPG. Cílem bylo ověřit základní informace o aktuálním uspořádání a logisticky připravit jednání pro četné zástupce našeho partnera. S použitím autorizované aplikace, kterou vytvořila společnost UniCall, jsme mohli synchronizovat kalendáře konzultantů a obchodníků, aby zástupci mohli vykonávat nezávislé prodejní aktivity, nezasahující do kampaně UniCall. Projekt se ukázal jako velmi úspěšný a bude pokračovat poté, co skončí období dovolených.


UniCall rozšiřuje své partnerství

2015-05-20

Zahájili jsme dlouhodobou spolupráci v oblasti prodeje kreditních karet s jednou z předních bank na polském trhu. Úkolem UniCall je přitáhnout nové zákazníky na základě specializované řady produktů a administrativního zpracování prodejního procesu. Naší odpovědností je podepisování smluv. Spolupráci předcházel proces certifikace a specifického školení v oblasti produktů nabízených bankou.


Další centrum UniCall otevřeno v Budapešti

2015-05-20

Na začátku měsíce jsme otevřeli nové call centrum v Budapešti. Nové pracoviště poskytuje služby v rámci aktuálních projektů, ale v blízké budoucnosti se bude rovněž zabývat realizací nové kampaně. Díky široké škále jazyků má nová pobočka šanci stát se vícejazyčným centrem služeb pro většinu evropských zemí.


Naše nové kontaktní centrum v Banské Bystrici

2015-07-31

Pro naše stávající a potenciální klienty jsme otevřeli nové kontaktní centrum na Slovensku v Banské Bystrici. Jsme připraveni zpracovat poptávky a připravit projekty v telemarketingu, zákaznické péči a back office. Jste srdečně zváni na návštěvu.


Spolupráce v B2B roste

2015-08-31

Od měsíce srpna jsme rozšířili řadu klientů v segmentu B2B a spolupracujeme s globálním leaderem v poskytování dat a certifikací firem.


11
lokalit
45
klientů
138
projektů
670000
prodejů